Maja Mihalinec Zidar

Še dve odlični uvrstitvi za slovensko atletsko reprezentanco
Študent
ponedeljek, 8. marec 2021 ob 08:00
Zadnji dan dvoranskega evropskega prvenstva v atletiki v Torunu na Poljskem sta odlično peto in osmo mesto prinesli še Maja Mihalinec v teku na 60...

Srebro zasenčilo pandemično temo
nedelja, 7. marec 2021 ob 21:30
Po stresu zaradi okuženosti v slovenski vrsti je Tina Šutej na dvoranskem EP hladnokrvno segla v srebrne višave.

Izpolnjeni visoki cilji
nedelja, 7. marec 2021 ob 20:57
Slovenija je na evropskem dvoranskem prvenstvu v atletiki upravičila visoka pričakovanja in se bo danes po zaslugi Tine Šutej domov vrnila s kolajno. Luka Janežič šesti v finalu na 400 m, Maja Mihalinec Zidar peta na 60 m, Neja Filipič pa osma

Maja Mihalinec Zidar peta, Neja Filipič osma
nedelja, 7. marec 2021 ob 19:44
V finalu dvoranskega evropskega prvenstva na Poljskem sta se predstavili še dve slovenski atletinji.

Poslednji dan tekmovanja še dva vrhunska slovenska nastopa
nedelja, 7. marec 2021 ob 19:06
Neja Filipič na Evropskem prvenstvu osma v troskoku, Maja Mihalinec Zidar peta v finalu teka na 60 metrov.

Maja Mihalinec Zidar peta, Filipičeva osma na EP
nedelja, 7. marec 2021 ob 18:52
Maja Mihalinec Zidar je zadnji dan 36. dvoranskega evropskega prvenstva v atletiki v poljskem Torunu v finalu teka na 60 m zasedla peto mesto (7,26)....

Maja Mihalinec Zidar v finale
Slovenske novice
nedelja, 7. marec 2021 ob 12:58
V drugi polfinali skupini je bila druga s 7,25 in se je po mestih uvrstila v zaključni tek.