Maruša Mišmaš Zrimšek

SP: Mišmaš Zrimšek šesta z državnim rekordom, Lia Apostolovski deveta
Primorske novice
ponedeljek, 28. avgust 2023 ob 08:32
Maruša Mišmaš Zrimšek je zadnji dan 19. svetovnega prvenstva v atletiki v Budimpešti v finalu teka na 3000 m zapreke zasedla šesto mesto in s časom 9:06,37 izboljšala svoj slovenski rekord. ...

Tudi Maruša Mišmaš pustila pečat v Budimpešti, kjer so blesteli Američani
nedelja, 27. avgust 2023 ob 22:23
Končalo se je SP v Budimpešti, kjer so ZDA pokazale premoč pred Parizom 2024. Za konec državni rekord izjemne Maruše Mišmaš Zrimšek. Lia Apostolovski deveta.

Rekordni in uspešni slovenski zaključek
nedelja, 27. avgust 2023 ob 22:17
Maruša Mišmaš Zrimšek je slovenske nastope na 19. svetovnem prvenstvu v atletiki v Budimpešti sklenila z državnim rekordom in šestim mestom na 3000 m zapreke. Prvo ime na Madžarskem je bil ameriški sprinter Noah Lyles s tremi zlatimi kolajnami.

Mišmaš Zrimšek šesta, Apostolovski deveta
nedelja, 27. avgust 2023 ob 21:49
Maruša Mišmaš Zrimšek je zadnji dan 19. svetovnega prvenstva v atletiki v Budimpešti v finalu teka na 3000 m zapreke zasedla šesto mesto in s časom 9:06,37 izboljšala svoj slovenski rekord. Lia Apostolovski, druga slovenska finalistka, je v skoku v...

Fantastična Maruša Mišmaš Zrimšek podrla državni rekord
njena.si
nedelja, 27. avgust 2023 ob 21:36
Slovenska atletinja je letošnje svetovno prvenstvo v atletiki zaključila z odličnim tekom na 3000 metrov z zaprekami. Več na Njena.si

Fantastičen tek Mišmaš Zrimšek, za štiri sekunde izboljšala rekord
nedelja, 27. avgust 2023 ob 21:15
Maruša Mišmaš Zrimšek je osvojila šesto mesto v teku na 3000 metrov z zaprekami in pri tem izboljšala slovenski rekord.

Maratonsko zlato je osvojil Victor Kiplagat
nedelja, 27. avgust 2023 ob 10:42
Na svetovnem prvenstvu v atletiki v Budimpešti se je Ugandec od tekmecev ločil 15 km pred ciljem. Srebro za Maruja Teferija, bron pa za Leula Gebresilaseja.