ponedeljek, 24. januar 2022 ob 15:06
Z današnjim dnem se je uradno zaključil proces kvalifikacij športnikov za OI Peking 2022. V slovenski reprezentanci je prišlo do spremembe, na...

(POGOVOR) Martin Čater: Tokrat ne bo šlo le za preživetje
petek, 21. januar 2022 ob 06:00
29-letni smukač je letos v dobri formi, 6. mesto v Wengnu pa je dobra napoved za tekmo sezone, ki ga kmalu čaka na Kitajskem

Pozitivni test Mikaele Shiffrin povzročil preplah tudi v Bormiu
ponedeljek, 27. december 2021 ob 12:42
Osem slovenskih alpskih smučarjev in smučark bo v naslednjih treh dneh aktivnih na tekmah svetovnega pokala v Lienzu in Bormiu.

Kilde na vrhu tretjič zapored
petek, 17. december 2021 ob 20:50
Od Slovencev se je na superveleslalomu svetovnega pokala v Val Gardeni z dvanajstim mestom izkazal Martin Čater ter dosegel svojo drugo najvišjo uvrstitev v tej disciplini.

S pravilnim pristopom tudi Čater visoko
petek, 17. december 2021 ob 19:26
Zmaga Aleksandra Aamodta Kildeja, 12. mesto Martina Čatra in spektakularen padec brez posledic Nejca Naraločnika na superveleslalomu v Val Gardeni

Martin Čater z 12. mestom prismučal prve slovenske superveleslalomske točke sezone
Celje.info
petek, 17. december 2021 ob 14:11
Celjski alpski smučar je na superveleslalomu v italijanski Val Gardeni osvojil 12. mesto ter osvojil prve slovenske superveleslalomske točke v letošnji sezoni. Zmagal je Norvežan Aleksander...

Zmaga Kildeja v Val Gardeni, Čater spodbudno
petek, 17. december 2021 ob 13:14
Zmaga na superveleslalomu v Dolomitih na Norveško, na cilju le dva od štirih slovenskih smučarjev.