Lucija Polavder

Polavderjeva peta
Sport1.si
nedelja, 26. april 2009 ob 16:27
Slovenska judoistka Lucija Polavder je na evropskem prvenstvu v Tbilisiju v kategoriji nad 78 kg izgubila borbo za bron in osvojila končno peto mesto.

Polavderjeva brez odličja
nedelja, 26. april 2009 ob 16:21
Slovenska judoistka Lucija Polavder (+78 kg) se je v borbi za bronasto odličje pomerila s Turkinjo Gulsah Kocaturk in izgubila.

Polavderjeva ostala brez kolajne
nedelja, 26. april 2009 ob 16:18
Judoistka Lucija Polavder na evropskem prvenstvu v Tbilisiju ni uspela osvojiti medalje. V borbi za bron jo je z iponom ugnala Turkinja Gulsah Kocaturk.

Polavderjevo čaka obračun za bron
nedelja, 26. april 2009 ob 12:24
Ljubljana - V gruzijskem Tbilisiju poteka zadnji dan evropskega prvenstva v judu. Lucijo Polavder (nad 78 kg) v popoldanskih urah čaka obračun za bron, medtem ko je Matjaž Ceraj (nad 100 kg) že končal z nastopi.

Pozabili na Saro Isakovič in Lucijo Polavder?
petek, 24. april 2009 ob 13:24
Petra Majdič, Tina Maze, Iztok Čop, Luka Špik, Primož Kozmus in Rajmond Debevec so dobili predsedniška odlikovanja. Poznavalci se sprašujejo, kje sta bili Sara Isakovič in Lucija...

Judoistični lov na olimpijsko kvoto odprt
torek, 10. marec 2009 ob 15:12
Celje - Najboljši judoisti in judoistke po olimpijskih igrah v Pekingu, kjer je Lucija Polavder osvojila bron, niso imeli prav veliko časa za počitek.