Pivovarna Union

Zmaji se želijo z zlatimi črkami zapisati v zgodovino kluba, vijoličasti pa rešiti sezono
RTV Slovenija
četrtek, 4. maj 2023 ob 20:05
V Celju bo v soboto ob 20. 30 finale Pokala Pivovarna Union. Srečala se bosta Olimpija in Maribor. To bo že peti derbi sezone, zmaji so dobili tri in tudi zanesljivo osvojili naslov državnega...

Jojo je skriti adut vijoličnih v rokavu
Slovenske novice
četrtek, 4. maj 2023 ob 11:43
Sobotni finale pokala Pivovarne Union v Celju brez favorita. Nogometaši Olimpije niso odvisni od udarnih posameznikov.

Vijolični jeziček na tehtnici je lahko le Josip Iličić
Delo
četrtek, 4. maj 2023 ob 05:00
Nekdanji nogometaši Olimpije in Maribora so v anketi pred sobotnim spektalom v Celju izpostavili nekaj podrobnosti o finalistih pokala Pivovarne Union.

Prosti vijolični legendi sta že v štartnem položaju
Delo
sobota, 29. april 2023 ob 05:00
Današnji štajerski derbi 33. kola 1. SNL bosta pozorno spremljala tudi Darko Milanič in Ante Šimundža

Olimpija se je nagarala za zmenek z Mariborom
zurnal24.si
sreda, 26. april 2023 ob 20:09
Nogometaši Olimpije so si priigrali uvrstitev v finale Pokala Slovenije, kjer se bodo za lovoriko udarili z Mariborčani.

Olimpija prek Kidričanov do finalnega zmenka z Mariborom
24ur.com
sreda, 26. april 2023 ob 19:40
Po nogometaših Maribora so se v finale pokala Pivovarna Union prebili še državni prvaki iz Ljubljane. Olimpija je v polfinalu v Stožicah drugoligaša Aluminij premagala z 2:1 (2:1).

Navijači dobili še en spektakel: v finalu Olimpija in Maribor
Delo
sreda, 26. april 2023 ob 19:35
Po nogometaših Maribora so se v finale pokala Pivovarna Union prebili še državni prvaki iz Ljubljane, Olimpija je bila namreč v Stožicah boljša od Aluminija.