Pivovarna Union

Pri Olimpiji zlomili pokal, sledil odziv Pivovarne Union
sreda, 26. maj 2021 ob 19:09
V torek smo dobili zmagovalce letošnje izvedbe nogometnega pokalnega tekmovanja. Prvakom se je zgodila manjša nezgoda.

GENIALNO! Olimpija je ZLOMILA POKAL – glejte, kaj je zdaj naredil GLAVNI SPONZOR!
Ekipa
sreda, 26. maj 2021 ob 15:58
Izjemna poteza Pivovarne Union. Več na Ekipa24.si

Olimpiji tolažilna nagrada, glavna Domžalam
torek, 25. maj 2021 ob 23:51
Nogomet: V finalu pokala so Ljubljančani z 2:1 premagali Celjane, ki so hkrati izgubili tudi bitko za uvrstitev v Evropo

NORA TEKMA! Ob podpori GREEN DRAGONSOV OLIMPIJA le vzela 'kanto'!
Ekipa
torek, 25. maj 2021 ob 22:53
Nogometaši Olimpije so v finalu pokala Pivovarne Union v Kopru premagali Celje. Več na Ekipa24.si

Olimpija rešila sezono s pokalno lovoriko
torek, 25. maj 2021 ob 22:50
Nogometaši Olimpije so v finalu pokala Pivovarne Union v Kopru premagali Celje z 2:1 (1:0). Za Olimpijo sta zadela Đorđe Ivanović v 32. in Nik Kapun v 53. minuti, za Celje pa Ivan Božić v 46.

Tolažba za konec sezone - Olimpija osvojila pokal
torek, 25. maj 2021 ob 12:17
Zadnje dejanje klubske sezone na domačih zelenicah, finale Pokala Pivovarne Union, so na Bonifiki dobili nogometaši Olimpije, Celjane so premagali z 2:1. To je sedma pokalna lovorika za zmaje.

Milan Mandarić v Koper po eno zadnjih lovorik z zeleno-belo barko
torek, 25. maj 2021 ob 06:00
V finalu pokala dvoboj poražencev slovenskega prvenstva. Vrnitev navijačev zagotovilo za privlačen večer na Obali.