Rok Drakšič

Drakšič evropski prvak: Ne dojemam še čisto, kaj sem osvojil
SiOL.net
petek, 26. april 2013 ob 17:06
Budimpešta - Slovenski judoist Rok Drakšič je na evropskem prvenstvu v Budimpešti v kategoriji do 73 kg osvojil zlato medaljo. Tina Trstenjak je bila v kategoriji do 63 kg bronasta.

Rok Drakšič osvojil zlato medaljo
Slovenske novice
petek, 26. april 2013 ob 17:05
Rok Drakšič je na evropskem prvenstvu v Budimpešti osvojil zlato, Tina Trstenjak pa bron.

Judoist Drakšič evropski prvak; Trstenjakova tretja
RTV Slovenija
petek, 26. april 2013 ob 14:08
Judoist Rok Drakšič je drugi dan evropskega prvenstva v Budimpešti v kategoriji do 73 kilogramov osvojil naslov evropskega prvaka.

V Budimpešti trije v četrtfinalu, trije izpadli
SiOL.net
petek, 26. april 2013 ob 13:58
Budimpešta - Drugi dan evropskega prvenstva v judu v Budimpešti nastopa najštevilčnejši del slovenske reprezentance, od šesterice pa so trije že končali z nastopi.

Na EP se slovenski judoisti borijo tudi za »Topa«
Delo
petek, 26. april 2013 ob 09:00
Budimpešta – Avstrijski šampion juda Peter Seisenbacher, olimpijski prvak iz Los Angelesa '84 in Seula '88 in prijatelj celjskega strokovnjaka Marjana Fabjana, je pred začetkom 62. EP kot...

Slovenski judoisti skromno za uvod
četrtek, 25. april 2013 ob 20:22
Petra Nareks ostala brez uvrstitve, prav tako Matjaž Trbovc.

Prvi dan EP slab za judoiste
zurnal24.si
četrtek, 25. april 2013 ob 14:19
Prvi dan evropskega prvenstva v judu v Budimpešti sta nastopila dva slovenska borca. Petra Nareks je v kategoriji do 52 kilogramov vknjižila eno zmago, po porazu v drugem krogu pa ostala brez...