Tomaž Nose

Nibaliju končna zmaga na slovenskem 'krogu'
nedelja, 20. junij 2010 ob 16:45
S ciljem v Novem mestu se je končala 17. kolesarska dirka po Sloveniji. Zadnjo etapo je v skupinskem sprintu dobil Italijan Francesco Chicchi (Liquigas). Skupni zmagovalec dirke je...

Nose bo izzval Pellizottija in Nibalija
sreda, 16. junij 2010 ob 18:13
V Kopru se bo v četrtek začela 17. kolesarska Dirka po Sloveniji. Glavni slovenski adut bo Tomaž Nose, ki pa bo imel izjemno močno tujo konkurenco.

Milan Eržen: Postaviti piko na i uspešni sezoni
nedelja, 13. junij 2010 ob 00:09
Novo mesto - Odkar poteka kolesarska dirka Po Sloveniji, je slednja prvi cilj sezone kolesarjev Adria Mobila. Tokrat bosta glavna aduta ekipe, ki jo vodi Milan Eržen, Marko Kump in Tomaž Nose.

Slovenski kolesarji v vse boljši formi
nedelja, 6. junij 2010 ob 10:30
Diex - Kolesarji, ki nastopajo v slovenskih klubih, so v soboto nastopili na že 25. kolesarski dirki Diexer Bergrennen. Prva tri mesta so osvojili Robert Vrečer, Gašper Švab in Tomaž Nose.

Tomaž Nose na enodnevni kolesarski dirki v italijanskem Larcianu šesti
nedelja, 2. maj 2010 ob 11:59
Tomaž Nose (Adria Mobil) je bil na enodnevni kolesarski dirki v italijanskem Larcianu šesti. Na 200 km s petimi krogi in s pet kilometrskim zahtevnim vzponom na San Baronto je bil najhitrejši...

Nose, nezadovoljen s koncem, šesti v Larcianu
nedelja, 2. maj 2010 ob 11:17
Tomaž Nose je bil na enodnevni kolesarski dirki v Larcianu v Italiji šesti. Slavil je Italijan Danielle Ratto pred Miguelom Rubianom in rojakom Francom Pellizottijem.

Nose, nezadovoljen z zaključkom, šesti v Larcianu
Tomaž Nose je bil na enodnevni kolesarski dirki v italijanskem Larcianu šesti. Slavil je Italijan Danielle Ratto pred Miguelom Rubianom in rojakom Francom Pellizottijem.