Rafael Nadal

Alcaraz po treh urah izločil Thompsona, Zverev odpihnil Dimitrova v 71 minutah
torek, 15. avgust 2023 ob 21:00
Carlos Alcaraz dva tedna pred začetkom Odprtega prvenstva ZDA še lovi pravo formo na trdi podlagi. Prvi igralec sveta je v 2. krogu turnirja serije 1000 v Cincinnatiju izločil Jordana Thompsona...

Zabave z alkoholom mu uničujejo teniško prihodnost
sobota, 5. avgust 2023 ob 08:28
Avstralec grških korenin po poškodbi kolena nikakor ne najde več nekdanje forme.

Slovenski teniški dragulj: "Vidim se zmagovati na turnirjih za grand slam"
ponedeljek, 31. julij 2023 ob 22:24
Mladi Ljubljančan se v prihodnosti vidi zmagovati tudi na turnirjih za grand slam in postati številka 1.

Popyrin kljub težavam s krči po preobratu slavil v Umagu
nedelja, 30. julij 2023 ob 15:48
V razburljivem finalu teniškega turnirja v Umagu (250) je Alexei Popyrin s 6:7 (5), 6:3, 6:4 premagal Stana Wawrinko in osvojil drugi ATP-turnir v karieri.

Zverev do prve lovorike po letu 2021, Avstralec najboljši v Umagu
nedelja, 30. julij 2023 ob 15:38
Nemec Alexander Zverev je v finalu turnirja v Hamburgu s 7:5, 6:3 premagal Srba Lasla Đereja, Avstralec Alexej Popyrin je v Umagu ugnal švicarskega veterana, 38-letnega Stana Wawrinko s 6:7 (5),...

Rafael Nadal prvič pokazal sina in raznežil ves svet! Čustveno odreagiral tudi zloglasni nogometni strateg! (foto)