Gašper Vinčec

EP v jadranju brez Slovenk v dvobojevanju
četrtek, 30. junij 2011 ob 17:56
Helsinki - V Helsinkih se je začel tekmovalni del evropskega prvenstva v jadranju v osmih olimpijskih razredih, ki bo potekal do 15. julija.

Olimpijci počastili svoj dan v Kopru
ponedeljek, 27. junij 2011 ob 00:20
Na dan državnosti je Olimpijski komite Slovenije (OKS) v Kopru s tradicionalnim olimpijskim tekom obeležil 117. obletnico ustanovitve Mednarodnega olimpijskega komiteja (MOK). Letošnji tek je bil...

Vinčec sedmi, Žbogar osmi
Primorske novice
sreda, 22. junij 2011 ob 19:02
Svetovni pokal v jadranju se je končal v Kielu z regato za odličja. Slovenske barve je v Nemčiji zastopal le Rok Puvar. V skupnem seštevku sta bila med Slovenci najvišje v razredu finn Gašper...

Vinčec sedmi, Žbogar osmi v svetovnem pokalu
sreda, 22. junij 2011 ob 18:45
Kiel - Svetovni pokal v jadranju se je končal v Kielu z regato za odličja. Slovenske barve je v Nemčiji zastopal le Rok Puvar in na jadralni deski RSX zasedel predzadnje, 43. mesto.

Boris Popovič: Na volitvah si želim več kot 70 odstotkov glasov
petek, 17. junij 2011 ob 15:00
Koprski župan je predstavil kandidaturo za še en županski mandat. Za najresnejšega tekmeca ima Marka Breclja.

Slaba bera Vinčeca in Žbogarja
Slovenske novice
petek, 10. junij 2011 ob 21:02
Tekmovanje sta končala s po 124 zbranimi točkami.

Tudi Vinčec in Žbogar brez regate za medalje
petek, 10. junij 2011 ob 20:41
London - V britanskem Weymouthu, prizorišču olimpijskih iger leta 2012, slovensko jadranje ne bo imelo svojih predstavnikov v sobotni regati za medalje.