Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Petrol prihodnje leto ob nižjih prihodkih z višjim dobičkom

Krizno ogledalo
četrtek, 11. december 2014 ob 16:00

Skupina Petrol za leto 2015 načrtuje 64,3 milijona evrov čistega dobička, kar bi bilo glede na ocene za letos šest odstotkov več. Prihodki naj bi se zaradi nižjih cen nafte za enak odstotek znižali in dosegli 3,8 milijarde evrov. Da bo dosegla cilje, bo skupina posebno pozornost namenila racionalizaciji komercialnih in podpornih poslovnih procesov.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian