Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Mussomeli: Živeti tu je bilo krasno, biti veleposlanik težko

Delo
torek, 13. januar 2015 ob 19:01

Ljubljana - Ameriški veleposlanik Joseph Mussomeli po štirih letih zaključuje službovanje v Sloveniji. Kot je danes dejal v pogovoru z novinarji, je bilo življenje v Sloveniji nekaj najlepšega, kar se mu je zgodilo, a biti ameriški veleposlanik tu je bilo nekaj najtežjega. V začetku februarja v Ljubljano prihaja novi veleposlanik ZDA Robert Hartley. »Super bi bilo, če bi lahko ostal za zmeraj, a

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian