Aktualni športni rezultati

pomurje.si
sobota, 9. maj 2015 ob 01:01
Na 19. mednarodnem odprtem prvenstvu Slovenije v badmintonu v Medvodah sodeluje 190 tekmovalcev iz 31 držav. V prvem kolu glavnega članskega turnirja je slovenski badmintonski prvak Iztok Utroša iz Lendave, ki je 124. na svetovni lestvici, premagal madžarskega državnega prvaka Gergelyja Krausza, ki je na tej lestvici na 276. mestu, z 2:1. Žal pa je Utroša v drugem kolu naletel na ukrajinskega prvaka Dmytra Zavadskega, ki je na 76. mestu svetovne lestvice in je bil v Medvodah drugi nosilec. Utroša je dvoboj izgubil z 2:0 in se poslovil od nastopa v četrtfinalu.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.