Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

V napadu v Pakistanu ubili ministra province Pandžab

Svet 24
nedelja, 16. avgust 2015 ob 13:25
V samomorilskem napadu v Pakistanu je bilo danes ubitih deset ljudi. Med smrtnimi žrtvami je tudi notranji minister pakistanske province Pandžab Šudža Hanzada. Samomorilski napadalec se je razstrelil v poslopju v vasi Šadi Han, kjer je minister vodil sestanek, so po poročanju francoske tiskovne agencije AFP sporočile lokalne oblasti.

Predstavniki oblasti v provinci Pandžab so potrdili smrt ministr

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian