Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Begunska kriza: Na pomurski avtocesti ujeli štirinajst Sircev

pomurje.si
četrtek, 10. september 2015 ob 01:01
Lendavski policisti so zjutraj v Dolnjem Lakošu in okolici ujeli 14 Sircev. Tujci so okoli 3. ure v Pincah nezakonito prestopili slovensko mejo. Nameravali so v Avstrijo in Nemčijo. Do vrnitve na Madžarsko bodo nastanjeni v postojnskem centru za tujce. Če bi se migrantski tokovi z zahodnobalkanske poti preusmerili čez Hrvaško in Slovenijo, bi Pomurje kot regija ob vzhodni sosedi postalo najbolj izpostavljen del države. Policija je sporočila, da dogodek še ne nakazuje večjega migracijskega toka.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian