Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Sobotnega nogometnega derbija med Olimpijo in Mariborom ne bo

Svet 24
četrtek, 22. oktober 2015 ob 19:21
"Javna prireditev, tekma 1. SNL med NK Olimpija in NK Maribor, v soboto, dne 24. 10. 2015, med 18.30 in 22.30 uro, na nogometnem stadionu Stožice v Ljubljani, se prepove," so danes sporočili iz upravne enote Ljubljana.

Sporočilo upravne enote Ljubljana je na svoji spletni strani objavil NK Olimpija. To pomeni, da težko pričakovanega derbija 15. kroga Prve lige Telekom Slovenija ne bo, kdaj bo tekma odigrana, pa za zdaj ni znano.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian