Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Na isti dan zavrnili Michela Platinija in podprli Giannija Infantina

Delo
torek, 27. oktober 2015 ob 06:00

Ljubljana – Včerajšnje dogajanje ob Ženevskem jezeru morda že pomeni, da se bo Evropa podala v predvolilno kampanjo za predsednika Svetovne nogometne zveze (FIFA) z »novim« kandidatom. V boj za naslednika Seppa Blatterja se je podalo kar osem kandidatov za predsednika. Do izteka roka so vložili svoje kandidature predsednik Azijske zveze, šejk Salman bin Ebrahim Al Khalifa iz Bahrajna, nekdanji p

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian