Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

RTV SLO naj se takoj opraviči slovenski vojski, oddajo »Zadnja beseda« pa ukine

Demokracija
nedelja, 29. november 2020 ob 17:31
Drži, to kar sem že večkrat zapisal, da RTV SLO in POP TV ne gledam. Ko pa sem opozorjen na kakšno njihovo “svinjarijo” pa si to običajno ogledam. Včeraj so tako na RTV SLO predvajali oddajo “Zadnja beseda” v kateri je voditeljica Valentina Smej Novak modrovala, skupaj s tremi damami Mileno Miklavčič, Katarino Kresal in Jadranko Juras. Oddajo si lahko pogledate na naslednji povezavi: https://4d.rt
...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian