Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Tudi v Gorici cepili prve zdravstvene delavce

Primorski dnevnik
sreda, 13. januar 2021 ob 15:50

Goriška bolnišnica San Giovanni di Dio je od današnjega dne med cepilnimi centri v Deželi FJK. Danes se bo tu cepilo 192 zdravstvenih delavcev, jutri tudi, v približno istem številu. Prvi »goriški« odmerek je danes okoli 14. ure prejela medicinska sestra Stefania Marcolin, ki je zaposlena v goriški bolnišnici. Začetek cepljenja v Gorici sta spremljala tudi deželni odbornik za zdravstvo Riccardo Ri

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian