Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Rekordnih sto jih bo, v soboto jih čakajo te ceste #foto

SiOL.net
četrtek, 27. maj 2021 ob 07:21
V soboto se bo začelo jubilejno, že trideseto državno prvenstvo Slovenije v reliju. Organizatorji iz Velenja so za svoj reli prvič prejeli več kot sto prijav, tekmovalce pa čaka šest hitrostnih preizkušenj v skupni dolžini 77 kilometrov. Prvi favorit relija bo Rok Turk (hyundai i20 R5), ki si z novim sovoznikom Vilijem Ošlajem ob dvajsetletnici svoje kariere želi še peti zaporedni naslov državnega prvaka.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian