Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

UKC Maribor podpisal pogodbe z 12 anesteziologi

Svet 24
petek, 11. december 2015 ob 11:44

V UKC Maribor, kjer kronično primanjkuje anesteziologov, bodo predvidoma še ta mesec zaposlili zdravnika, ki bo v naslednjem tednu opravljal specialistični izpit. Kot je danes sporočila strokovna direktorica kliničnega centra Darja Arko, so v tem tednu tudi sklenili pogodbe z 12 zdravniki specialisti anesteziologi iz drugih bolnišnic.

Več na Svet24.si

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian