Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Garnbretova dokazala, zakaj je najboljša na svetu

SiOL.net
sobota, 4. september 2021 ob 12:22
V Kranju je danes na sporedu odločilni del 25. izvedbe tekmovanja za svetovni pokal v težavnosti športnega plezanja. Znani so udeleženci večernega finala, v katerem se bo merilo kar šest Slovencev. Za najboljši dosežek polfinala je poskrbela Janja Garnbret, olimpijska šampionka, ki se je dotaknila predzadnjega oprimka na kranjski steni.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian