Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Uroš Slak o svojem otroštvu: 'Bil sem buckast otrok'

BibaLeze.si
petek, 1. oktober 2021 ob 08:04
To nedeljo bomo na POP TV prvič priča novi oddaji Ena na ena, s katero bo vsem dobro znani Uroš Slak gostil znane osebnosti z različnih področij, o katerih mislimo, da vemo že vse, a hkrati bo prav to tudi njegov izziv: iz gostov izvabiti zgodbe, ki jih doslej nismo poznali. Zato je edino prav, da smo ga v tem preizkusili tudi mi in seveda nas je zanimalo, kako se sam spominja svojega otroštva.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian