Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Mama je razkrila, da je bil Igor Mikič kar en mesec brez imena #video

SiOL.net
petek, 6. maj 2022 ob 11:13
V nocojšnji oddaji Leta štejejo, ki jo lahko ujamete ob 19.45 na Planetu, bo voditelj Klemen Bučan gostil vedno zabavnega Igorja Mikiča - Mišico in njegovo mamo. V oddaji bomo o exatlonovcu izvedeli tudi marsikaj zanimivega, med drugim tudi to, da je že ob rojstvu vse presenetil in zato kar en mesec ni imel imena.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian