Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Irena Štaudohar: Več kot polovica Slovencev ne prebere niti ene knjige na leto. Povsod po svetu največ beremo ženske, tudi v Sloveniji je tako (INTERVJU)

Reporter
sobota, 15. oktober 2022 ob 06:00
Irena Štaudohar – dramaturginja, pisateljica in tista novinarka, ki najraje piše o naravi, živalih, na primer o žabah, o deževnikih in tudi o kosih. Piše še daljše in poglobljene članke o umetnosti in družbi. V svojem pisanju si pogosto zastavlja nevsakda

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian