Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Kdaj je pevsko slavljenje molitev, kdaj pa le prijetno čustvo?

Družina
sreda, 26. junij 2024 ob 08:20

Večkrat smo se z družbo udeležili t. i. slavilnih večerov. Tudi enega večjega v tujini. Ob slavljenju smo velikokrat doživljali prijetna občutja in vznesenost. Peli smo na ves glas, premikali dvignjene roke in ob tem doživljali prave čustvene izlive, celo evforičnost! Kot bi bila v središču naša čustva. Po dogodku pa sem mnogokrat začutila neko praznino, tesnobo in celo nemir. Kot bi bilo petje sa
...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian