Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Boštjan Cesar: Ne ponudi se vsak dan takšna priložnost

Lokalec.si
torek, 15. oktober 2024 ob 07:53

Nekdanji dolgoletni kapetan slovenske nogometne reprezentance Boštjan Cesar je uradno postal trener Maribora. Dvainštiridesetletni Ljubljančan je po uvodnem treningu stopil pred medije in dejal, da je bila odločitev o prevzemu trenerske taktirke vijoličastih prava in da ni dolgo razmišljal glede sprejetja nove vloge.

“Projekt glavnih ljudi v klubu je bil zelo zanimiv in mamljiv. Slovenija mi je da

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian