Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Topič čaka na poenotenje bank

Dnevnik
sreda, 5. avgust 2009 ob 22:00
Istrabenz trenutno sicer nima dovolj kapitala za povračilo vseh obveznosti do upnikov, ima pa dovolj premoženja. "Razmere so kvečjemu malce boljše kot konec marca, saj se je vrednost določenih deležev na borzi povečala," je po včerajšnjem sestanku s člani upniškega odbora Istrabenza dejal predsednik uprave Istrabenza Bogdan Topič.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian