Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Pod žarometom: Blaž Brodnjak

Delo
torek, 5. julij 2016 ob 06:00

Kot nesporni favorit, brez prave konkurence, je bil Blaž Brodnjak imenovan za novega predsednika uprave NLB s polnimi pooblastili. S tem bo nadaljeval delo, ki ga opravlja zadnjih pet mesecev, ko je po odstopu Janka Medje postal v. d. predsednika uprave banke. Diplomirani ekonomist, ki je končal tudi študij MBA na blejski poslovni šoli, ima veliko izkušenj z bankami in financami. Poslovno pot j

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian