Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Erjavec optimističen: v koroški deželni ustavi vendarle prostor tudi za slovenščino?

24ur.com
ponedeljek, 20. februar 2017 ob 16:25
Predstavniki slovenske manjšine na avstrijskem Koroškem so po srečanju s slovenskim zunanjim ministrom Karlom Erjavcem in ministrom za Slovence v zamejstvu in po svetu Gorazdom Žmavcem izrazili optimizem, da bodo zaplet glede spreminjanja koroške deželne ustave rešili in uskladili del besedila, kjer piše, da je nemščina edini deželni jezik.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian