Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Maribor je mesto za dokumentarce

Večer
nedelja, 10. september 2017 ob 21:30

V Sodnem stolpu na mariborskem Lentu se je nocoj z zadnjimi projekcijami filmov in pogovori z avtorji zaključil Mednarodni festival dokumentarnega filma Dokudoc. Sklepni dan je bil tudi priložnost za naziv Dokudoc izbrani. Starosti med režiserji Maku Sajku, ki je letos dopolnil 90 let, so letos prepustili ta izbor. In odločil se je za film Irena, lahko noč režiserja Mihe Možine, ki je bil premiern

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian