V živo: Okorn zdramil igralce, ki so zrežirali preobrat. Obeta se napeta končnica.

Sportal
petek, 13. oktober 2017 ob 11:51
V četrtem krogu košarkarske lige ABA je bilo v soboto zanimivo v Zagrebu, kjer je Cibona po podaljških premagala mestnega tekmeca Cedevito. Petrol Olimpija se za novo zmago poteguje pravkar na gostovanju pri Mega Bemaxu, za katerega v tej sezoni odlično igra slovenski reprezentant Vlatko Čančar. Olimpija je slabo začela in po zaostanku s 3:9 je Gašper Okorn odreagiral z minuto odmora. Ljubljančani so naredili delni izid in prvo četrtino dobili s 25:22. V drugi četrtini je Olimpija povedla z 38:29, polčas pa dobila z 48:46.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.