Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

"Favoriti morajo igrati, kot se spodobi za favorite"

Sportal
ponedeljek, 9. april 2018 ob 10:05
"Ko vodiš tako visoko, poskusiš še kakšno stvar, ki je sicer ne bi. Malenkosti je treba še popraviti, a mislim, da smo na dobri poti," je po pripravljalni zmagi favorizirane Slovenije nad Hrvaško (12:1) dejal strelec dveh zadetkov Ken Ograjenšek. Z nedeljsko predstavo svojih varovancev je bil zadovoljen tudi selektor risov Kari Savolainen.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian