Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Sodišče se ne prekoplje skozi 151 fasciklov dokazov

Delo
torek, 22. maj 2018 ob 06:00
Skoraj štiri leta po ovadbi v zadevi Teš 6 pregled celjskega sodišča.
Ljubljana, Celje – Predsednik višjega sodišča v Celju Branko Aubreht je odredil pregled na Okrožnem sodišču v Celju zaradi dolgotrajnosti postopka v zadevi Teš 6, so sporočili iz njegove pisarne. Predsednik Okrožnega sodišča v Celju Matevž Žugelj pa je pojasnil, da »gre za eno najobsežnejših zadev, ki smo jo dobili v obravnavo«.
...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian