Pred leti se je umaknila iz filmskega sveta in se posvetila možu in družini. Po desetletju je očitno spet čas za kariero. Več na Njena.si

Prehod Sonca v znamenje dvojčkov bo odskočna deska v bolj spontano in razigrano obdobje, ki ne bo dovolilo kompliciranja.

Dva dirkača kaznovana, Gajser na koncu celo zmagal
zurnal24.si
Tim Gajser po izdanih kaznih naknadno zmagovalec VN Francije.

Po 105 minutah drame Koprčani brez srečnega konca, ki se nasmiha Bravu
Delo
V zadnjem dejanju 33. sezone 1. SNL je lanski prvak Olimpija izgubila še mestni derbi. Aluminij v 2. SNL, med najboljše se je vrnilo Primorje.

Gajser eno uro po koncu tekme postal zmagovalec VN Francije in nosilec rdeče številke
Maribor24.si
nedelja, 19. maj 2024 ob 21:57
Drugi slovenski predstavnik Jan Pancar je v obeh vožnjah skupno zasedel 13. mesto.

Olimpiji žvižgi v Stožicah
Dnevnik
nedelja, 19. maj 2024 ob 21:56
Nogometaši Olimpije so v zadnjem krogu državnega prvenstva klonili proti Bravu, ki je na koncu osvojil četrto mesto. Maribor je podprvak, v drugo ligo pa je izpadel Aluminij.