Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Hercogova v četrtfinale Bukarešte, konec za Zidanškovo in Bedeneta

Sportal
sreda, 18. julij 2018 ob 22:59
Najboljša slovenska teniška igralka Polona Hercog se je uvrstila v četrtfinale turnirja WTA v Bukarešti z nagradnim skladom 250 tisoč dolarjev. V drugem krogu je po dobri uri in pol igre gladko s 7:5 in 6:2 premagala romunsko kvalifikantko, Irino Mario Bara. Od tekmovanj pa se poslavlja Tamara Zidanšek. Tudi Aljažu Bedenetu se ni uspelo uvrstiti v četrtfinale Umaga.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian