Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Kako je odšel Isajlović

zurnal24.si
četrtek, 25. marec 2010 ob 22:59
Tožbe. Isajlović je po javno dostopnih podatkih lastnik dveh podjetij s sedežem na Dunajski cesti v Ljubljani. Prvo, I. S. O., je leta 2007 tožilo državo, in sicer v skupnem znesku dobrih 862 tisoč evrov. Na okrožnem sodišču v Ljubljani so nam pojasnili, da je bila po treh obravnavah zadeva končana novembra 2008. Odgovor na vprašanje, kakšna je bila razsodba, pa so nam obljubili za jutri.

“Dovolj

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian