Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Prepir med ministricama zaradi prisluhov: Katarina Kresal ne razume "nepremišljenih...

Dnevnik
četrtek, 1. april 2010 ob 00:20
Prepis telefonskega prisluha pogovora med poslancem Zmagom Jelinčičem in obrambno ministrico Ljubico Jelušič (5. marca 2010), ki jo je Jelinčič prosil za zaščitna sredstva razstavnih eksponatov njegovega aeronavtičnega muzeja, je obrambno ministrico precej vznemiril. Jelušičeva se je na prisluškovanje odzvala zelo kritično in dejala, da "je to zelo nenavadno in tudi ni skladno z našo zakonodajo. Očitno to postaja način obnašanja v naši družbi in v zvezi s tem me vse bolj skrbi".

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian