Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Novak Đoković v velikem slogu začel leto 2019

Demokracija
sreda, 2. januar 2019 ob 08:26
Prvi teniški lopar na svetu Novak Đoković je v velikem slogu odprl sezono 2019. Srb je na teniškem turnirju v katarski Dohi z nagradnim skladom 1,416 milijona dolarjev na svojem prvem dvoboju v tem letu dobesedno odpihnil Damirja Džumhurja iz Bosne in Hercegovine in po 55 minutah slavil s 6:1 in 6:2.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian