Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Predsednik SDS Janez Janša zaradi razmer v zvezi s koronavirusom v Italiji ponovno pozval vlado k uk

Demokracija
nedelja, 23. februar 2020 ob 15:58
Janez Janša, predsednik SDS, je danes prek družbenega omrežja Twitter zaradi vse bolj dramatičnih razmer v Italiji ponovno pozval vlado Marjana šarca v odstopu, naj ukrepa. Po toči zvoniti je prepozno, zato ponovno, je zapisal Janša. "Od vlade, ki mora opravljati tekoče posle, zahtevamo: takojšen sklic Sveta za nacionalno varnost; ustanovitev nacionalnega kriznega štaba; predstavitev pripravljalni
...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian