Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Plesalci trenirajo od doma: Vsak dan pogrešam plesno dvorano

24ur.com
torek, 7. april 2020 ob 11:52
Tako kot večina ljudi, tudi slovenski plesalci upoštevajo socialno distanciranje in so se 'zaprli' v svoje domove. Čeprav pogrešajo plesne dvorane pa se niso odrekli treningom in športnemu udejstvovanju. Mnogi, med njimi tudi Nika Kljun, imajo treninge kar od doma, preko različnih aplikacij.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian