Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Ameriški proračunski primanjkljaj aprila visok 40,5 milijarde dolarjev

Dnevnik
četrtek, 12. maj 2011 ob 09:00
Ameriški proračunski primanjkljaj je aprila znašal 40,5 milijarde dolarjev, kar je za polovico manj kot aprila lani in posledica 45 odstotkov višjih davčnih prilivov, je sporočilo ameriško finančno ministrstvo. Kljub temu bo primanjkljaj v letošnjem proračunskem letu spet presegel 1000 milijard dolarjev.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian