Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Sorodnica žrtev Srebrenice: Mladiću brali obtožbe, ta se je smehljal in praskal

Dnevnik
petek, 3. junij 2011 ob 15:26
Današnji začetek sojenja nekdanjemu poveljniku bosanskih Srbov Ratku Mladiću so spremljale tudi vdove in matere žrtev Srebrenice, kjer so srbske sile leta 1995 ubile več kot 8000 Bošnjakov. Nekatere članice združenja Srebreniške matere so ob tej priložnosti celo odpotovale v Haag, kjer so lahko Mladiću po več letih ponovno zrle v oči.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian