Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

"Če vlada ne upošteva malega človeka, prej ali slej propade"

Dnevnik
petek, 10. junij 2011 ob 00:10
V Sloveniji je po uradnih podatkih skoraj 110.000 brezposelnih in okoli 340.000 revnih. Kljub temu se njihov glas ne sliši, opozarja Ivan Cencelj, predsednik Društva nezaposlenih in socialno ogroženih Slovenije (DNSOS). "Boli me, ko v medijih nastopajo vedno isti ljudje, ki imajo dobre plače in dobre položaje, nikoli pa ni predstavnikov ljudi, ki so resnično na dnu," pravi Cencelj.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian