Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Vlada za dokapitalizacijo NLB s strani drugih vlagateljev

Delo
sreda, 29. februar 2012 ob 15:26

Ljubljana - Dokapitalizacija NLB brez neposrednega sodelovanja proračuna je nujna, če želi država izpeljati fiskalno konsolidacijo, pravi finančni minister Janez Šušteršič. Zato je vlada danes sprejela več sklepov, s katerimi bo omogočila pogovore z drugimi vlagatelji, pri čemer pa bi država v NLB ohranila vsaj 25-odstotni delež in eno delnico. Vlada je danes sprejela več sklepov v zvezi s finan

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian