Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Srbski rokometaši so si zagotovili zadnje prosto mesto na OI v Londonu

Dnevnik
ponedeljek, 9. april 2012 ob 10:36
Rokometaši Srbije so si zagotovili zadnje prosto mesto na olimpijskem turnirju v Londonu. V kvalifikacijah so sinoči v španskem Alicanteju premagali Alžirijo s 26:18 in si z drugim mestom na turnirju zagotovili OI. Prvi so bili domačini Španci, ki bodo prav tako potovali v London, brez iger pa so ostali Poljaki.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian