Šah

pomurje.si
četrtek, 17. maj 2012 ob 01:01
Na rednem mesečnem hitropoteznem šahovskem turnirju v Murski Soboti je zmagal Matej Titan,ki je zbral 8 točk. Na drugo mesto se je uvrstil Jože Gruškovnjak, ki je zbral 7 točk, na tretje mesto pa se je uvrstil Boris Kovač s šestimi točkami in pol. Jutri ob 15. uri bo v soboškem MIKU tradicionalni 5. šahovski turnir za osnovnošolce. Ob 18. uri se bodo začele prvenstvene nogometne tekme predzadnjega kroga v prvi slovenski ligi, kjer bo Nafta v Lendavi igrala proti Domžalam , v Stožicah bo Olimpija gostila soboško Muro 05. Zraven bodo tudi naši nogometni reporterji.

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.