Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Vlada naj bi vojakom na misijah znižala plače za 20 odstotkov

Krizno ogledalo
ponedeljek, 28. maj 2012 ob 20:56
Ljubljana, 28. maja (STA) – Vlada namerava pripadnikom Slovenske vojske plače na misijah v tujini znižati za 20 odstotkov, je povedal predsednik Sindikata vojakov Slovenije (SVS) Gvido Novak. Na ministrstvu za obrambo takšne informacije zanikajo in pojasnjujejo, da naj bi se plače znižale vsem predstavnikom države v tujini, a nikakor ne za 20 odstotkov. Kot [...]

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian