Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Umar bo danes predstavil najnovejšo gospodarsko napoved

Krizno ogledalo
petek, 21. september 2012 ob 08:25
Ljubljana, 21. septembra (STA) – Potem ko se je z njo v četrtek seznanila vlada, bo Urad RS za makroekonomske analize in razvoj (Umar) danes jesensko napoved gospodarskih gibanj predstavil tudi javnosti. Finančni minister Janez Šušteršič v četrtek o njej ni želel govoriti, poudaril pa je, da je vlada kljub težkim gospodarskim razmeram odločena znižati [...]

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Sorodno

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian