Da, sprejmem piškotke in boljšo izkušnjo na tej spletni strani. Preberi več...
Ta spletna stran uporablja piškotke. Kljub prizadevanju vam zaradi narave spletne strani ne moremo zagotoviti, da ob uporabi te spletne strani ne boste prejeli piškotka z naše ali strani ponudnika agregiranih vsebin, ki bi utegnil zahtevati vaše izrecno soglasje glede na interpretacije zakonodaje, ki jo je R Slovenija sprejela na podlagi Direktive o zasebnosti in elektronskih komunikacijah. Zato vas prosimo, da sprejmete piškotke in omogočite, da tudi ta spletna stran deluje kot ostale strani na internetu.
Z uporabo spletne strani se strinjate s Pravili.
 

Trije goli »odpisanega« Ljubijankića na Japonskem

Delo
ponedeljek, 29. oktober 2012 ob 09:00

Ljubljana - Čast napadalcev slovenske nogometne reprezentance je konec tedna reševal Zlatan Ljubijankić, napadalec japonske Omiye Ardije, ki po okrepitvah iz Slovenije (trener Verdenik, Ljubijankić, Novaković) igra kot prerojena. Pri tem pa je škoda, da je Ljubijankić, kot je nedavno namignil selektor Slaviša Stojanović, vse bolj oddaljen od izbrane vrste. Zlatan Ljubijankić je eden glavnih akte

...

Opozorilo: Po 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.


Vpišite prikazane znake


 

Google Translate

English Croatian French German Italian Spanish Serbian Slovenian Hungarian